Szansa na wokalną karierę

Śpiew to Twoja pasja? Jesteś uczniem krasnostawskiej szkoły lub mieszkańcem Krasnegostawu w wieku od 12 do 21 lat? Zgłoś się do projektu „Krasnystaw Young Vocal Challenge”. Do 30 czerwca prześlij dwa filmy, na których śpiewasz piosenki (w tym co najmniej jedną w języku polskim).

Krasnystaw Young Vocal Challenge 2021 to przedsięwzięcie powstałe z inicjatywy Młodzieżowej Rady Miasta Krasnystaw pod opieką wiceprzewodniczącego rady seniorskiej Marcina Wilkołazkiego. Skierowane jest do młodych mieszkańców miasta w wieku od 12 do 21 lat. Opiekę artystyczną nad przedsięwzięciem sprawuje pochodząca z Krasnegostawu Magda Wójcik z zespołu Goya. – Jeśli śpiew to twoja pasja to do 30 czerwca prześlij nam dwa filmy, na których śpiewasz piosenki, w tym co najmniej jedną w języku polskim.

Spośród wszystkich uczestników wybierzemy grupę osób, które wezmą udział w warsztatach wokalnych i będą mogły zaprezentować się w profesjonalnej multimedialnej produkcji filmowej promującej nasze miasto i młodych krasnostawskich wokalistów – zachęca Marcin Wilkołazki. Podsumowaniem projektu będzie występ młodych artystów dla publiczności w sali widowiskowej Krasnostawskiego Domu Kultury oraz internetowa premiera nagranego filmu. Zasady udziału w przedsięwzięciu oraz formularz zgłoszenia znajduje się na stronie:

kvc.krasnostawianie.pl

– Projekt realizujemy ze środków w ramach Budżetu Obywatelskiego miasta Krasnystaw przy wsparciu stowarzyszenia „Krasnostawianie” a także młodzieży z I LO w Krasnymstawie – dodaje radny.

Zasady udziału w zabawie: weź telefon, aparat lub tablet i nagraj swój występ. Następnie korzystając z dedykowanego formularza prześlij nagranie wraz z prawidłowo wypełnionym i podpisanym formularzem zgłoszeniowym oraz zgodą na udział w projekcie (dokumenty prześlij w formie skanu lub zdjęcia). Każdy uczestnik powinien przesłać 2 piosenki, a łączny czas nagrania nie powinien przekraczać ok. 10 minut. Film powinien być nakręcony poziomo i ze statycznego ujęcia. Prezentowany utwór musi mieć dobrze słyszalny wokal oraz podkład lub akompaniament własny. Przesłane nagranie powinno być w postaci jednego ujęcia, bez montażu audio-video, w formacie mp4 lub mov. (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here