Szczęście uśmiechnęło się do Agnieszki G.

Pani Agnieszka G. została zwyciężczynią tegorocznej miejskiej loterii „Rozlicz PiT w Lublinie”. W nagrodę odbierze kluczyki do hybrydowej toyoty yaris wartej 65 tys. zł. Do innych szczęśliwców trafiły rowery miejskie, hulajnogi elektryczne, ekspresy ciśnieniowe, nawilżacze powietrza, wideorejestratory samochodowe i dyski przenośne 2TB. W sumie rozlosowano 20 nagród o wartości ponad 92 tys. zł.


– Rozliczenie podatku w Lublinie, to nie tylko wsparcie dla miasta, z którego infrastruktury i dóbr codziennie korzystamy. To także wymierne korzyści dla mieszkańców, którzy dzięki systemowi zniżek mogą wprowadzić oszczędności w domowym budżecie. Ideą loterii jest premiowanie osób, które płacą podatki w Lublinie i przyczyniają się w ten sposób do wzrostu dochodów miasta i jego rozwoju – zachęcał do udziału w loterii prezydent Lublina, Krzysztof Żuk, która w tym roku odbyła się po raz trzeci, jednocześnie dziękując wszystkim mieszkańcom, którzy rozliczają podatki w Lublinie.

Zachęta okazała się skuteczna, bo w loterii wzięła udział rekordowa liczba 9623 podatników, tj. o 17% więcej niż w zeszłym roku, do tego blisko 800 osób rozliczyło PiT w Lublinie po raz pierwszy. Losowanie zwycięzców odbyło się w ubiegłą środę w samo południe w ratuszu. Transmitowane było na żywo na stronie lublin.eu oraz profilu Miasto Lublin.

Losujący ze względu na RODO podawali tylko imię, pierwszą literę nazwiska oraz 3 ostatnie cyfry numeru telefonu zwycięzcy, a o wygranej informowali go telefonicznie (sporządzona w ten sposób pełna lista laureatów od czwartku dostępna jest na stronie internetowej miasta). Główna nagroda, warta 65 tys. zł toyota yaris hybrid wraz z 7 tys. zł na opłacenie podatku od wygranej, trafiła do Agnieszki G. Jej uroczyste wręczenie odbędzie się 31 maja o godz. 14.00 przed budynkiem ratusza. ZM

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here