Sześć krążków i drugie miejsce

Kolejny sukces młodych zapaśniczek Cementu Gryf Chełm. W rozegranym w Łukowie ogólnopolskim turnieju młodziczek i dzieci „Sport to alternatywa”, zdobyły one 6 medali i zajęły drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Złote medale dla Cementu Gryf wywalczyły: Wiktoria Kamela (SP w Wierzbicy), Dagmara Branicka (SP nr 11 w Chełmie), Monika Dadas (SP Ruda Huta) i Weronika Podolak (SP nr 1 w Chełmie), a brązowe: Nikola Studzińska (SP nr 4 w Chełmie) i Natalia Mazurek (SP Ruda Huta). Na punktowanej, piątej pozycji, sklasyfikowana została Kaja Korcz (SP w Wierzbicy). Brązowy medal w zawodach zdobyła też uczennica SP nr 1 w Chełmie Danuta Lisiewicz, reprezentująca Lider Zamość. Trenerami medalistek Cementu są: Mirosław Czwaliński, Zdzisław Biały i Dariusz Kucharski. (kg)