Sześć medali reprezentantek Cementu Gryfa w Mistrzostwach Polski Juniorek w zapasach

Sześć medali, w tym trzy złote, srebrny i dwa brązowe zdobyły reprezentantki Cementu Gryfa Chełm w rozgrywanych w sobotę i niedzielę w Lublinie Mistrzostwach Polski Juniorek do lat 20 w zapasach kobiet.

Na najwyższym stopniu podium stanęły: Alicja Nowosad (65 kg), Daniela Tkaczuk (76 kg) i Olga Padoszyk, która w finale kategorii do 62 kg pokonała Wiktorię Kamelę, klubową koleżankę  Brązowe medale wywalczyły: Monika Dadas (55 kg) i Nikola Skórska (59 kg).
Cement Gryf Chełm z 75 punktami wygrał klasyfikację drużynową mistrzostw. Drugie miejsce zajął MULKS Junior Dzierżoniów (58), trzecie ex aequo AKS Białogard i ZTS Sokół Lublin (po 47 pkt.). W zawodach stratowało 77 zawodniczek z 38 klubów. Stoczonych zostało 119 walk. (bas)