Szkolne sanitariaty do remontu

300 tys. zł zarezerwowano remont sanitariatów w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. K. Tumidajskiego. Będzie on realizowany w ramach zwycięskiego projektu V edycji Budżetu Obywatelskiego.


W szkole im. Orląt Lwowskich przy Tumidajskiego, mieszczącej SP nr 44, Gimnazjum nr 6 i XX LO, zaplanowano m.in. wykonanie instalacji elektrycznej oświetlenia i instalacji wodociągowej oraz demontaż starej instalacji. Szacunkowe środki, jakie w ramach BO przewidziano na ten cel to 300 000 zł. Na oferty miasto czeka do 29 maja.

Remont sanitariatów to pierwszy etap realizacji dużego projektu pod tytułem „Inwestycje na Kalinie”. W jego ramach planowana jest jeszcze m.in. przebudowa ul. Krzemienieckiej na odcinku od ul. Lwowskiej do ul. Wołyńskiej; montaż sygnalizacji świetlnej na przejściu dla pieszych przy budynku nr 13 przy ul. Lwowskiej czy doposażenie Zespołu Szkół Odzieżowo-Włókienniczych im. Władysława Reymonta w przy ul. Lwowskiej 11 w Lublinie (zakup pomocy edukacyjnych i sprzętu multimedialnego do pracowni dydaktycznych). (EM.K.)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here