Szlifuj języki obce z AIESEC i… Przełam bariery

Międzynarodowa organizacja studencka AIESEC rozpoczyna kolejną edycję kursów językowych z native speakerami. Do wyboru są angielski, hiszpański i niemiecki, na różnych poziomach. Pierwsze warsztaty już 27 lutego.
Organizatorzy przewidują różny poziom nauki, dla niemal wszystkich grup wiekowych – od gimnazjalistów po seniorów. Nauczycielami są native speakerzy, którzy przyjadą do Lublina z różnych części globu. – Nie tylko, by uczyć języków, ale także podzielić się z mieszkańcami Lublina swoją kulturą – mówi Oliwia Drążek, z lubelskiego oddziału AIESEC. – Poprzez praktyczne użycie języka, opowiadanie historii i oryginalne metody nauczania, warsztaty pomagają przełamać bariery językowe – dodaje członkini AIESEC.
W tej edycji organizator proponuje naukę angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. Zajęcia są prowadzone w grupach do 15 osób na trzech poziomach: początkującym, średniozaawansowanym i zaawansowanym. Istnieje możliwość udziału w lekcjach indywidualnych. Zapisy są dostępne na stronie aiesec.pl/aiesec-university/.
Warsztaty rozpoczną się 27 lutego 2017 roku i potrwają 2 miesiące. Koszt zajęć grupowych to 199 złotych, indywidualnych – 400 zł. BCH