Szymon ograł wszystkich

Z tytułem najlepszego zawodnika powrócił do domu Szymon Mróz. Zawodnik Ogniwa Chełm zajął pierwsze miejsce w ogólnopolskim świątecznym turnieju tenisa stołowego, który rozegrano w Kraśniku.

Na trzecim stopniu podium stanął jego klubowy kolega, Jonatan Piasecki. Była to już czwarta odsłona turnieju, który z roku na rok ściąga do Kraśnika coraz więcej zawodników z całego kraju. W tym roku ranga wzrosła do międzynarodowej, gdyż przy stołach zagrali także przedstawiciele z Ukrainy. Niebywały sukces odniósł w kategorii skrzatów Szymon Mróz. Chełmski tenisista stanął na najwyższym stopniu podium, a w finale pokonał wyżej notowanego rywala z województwa podkarpackiego.

Brązowy medal w skrzatach wywalczył Jonatan Piasecki, dla którego był to pierwszy krążek w tak prestiżowych zawodach. W tej samej kategorii wiekowej szósta była Kinga Piech, a dziewiąta siostra Jonatana, Wiktoria Piasecka. W żakach zawodnicy chełmskiego Ogniwa, Przemysław Kalinowski i Lena Romanowska, zajmowali szóste miejsca. (k)