Tajemnicza śmierć

Prokuratura Rejonowa w Świdniku ustala przyczyny zgonu młodego mężczyzny, którego ciało znaleziono w jednym z mieszkań na terenie miasta. Póki co wykluczono, że do jego śmierci mógł ktoś się przyczynić.


W ubiegły poniedziałek (16 listopada), chwilę przed godz. 20.30 dyżurny świdnickiej komendy policji otrzymał zgłoszenie od rodziny, która mimo wielu prób nie mogła skontaktować się ze swoim 24-letnim krewnym, mieszkającym w Świdniku. Na miejsce wysłano patrol policji. Drzwi do mieszkania 24-latka były zamknięte, nikt nie odpowiadał też na pukanie i nawoływanie mundurowych. W mieszkaniu jednak paliło się światło, a jedno z okien było uchylone i to właśnie nim, przy pomocy strażaków, policji udało się wejść do środka, gdzie w jednym z pomieszczeń znaleziono zwłoki młodego mężczyzny.

Przeprowadzona w ubiegłym tygodniu sekcja zwłok nie wykazała na jego ciele jednak żadnych obrażeń – zewnętrznych i wewnętrznych, i wykluczyła, aby ktoś mógł przyczynić się do śmierci.

– Prokurator zdecydował, że będzie przeprowadzona ekspertyza toksykologiczna. Być może przyniesie ona odpowiedź na pytanie o bezpośrednią przyczynę zgonu – mówi prokurator Marcin Nosowski, szef Prokuratury Rejonowej w Świdniku. (w)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here