Taki będzie nowy basen!

Miasto Krasnystaw szykuje się do ogłoszenia przetargu na wyłonienie firmy, która zmodernizuje basen i rozbuduje halę na stadionie MOSiR o salę sportów walki. W ostatnim czasie opracowano Program Funkcjonalno-Użytkowy, który będzie stanowił wytyczne do przygotowania dokumentacji technicznej i wykonania robót budowlanych.

Z Polskiego Ładu Krasnystaw dostał 10 800 000 zł dofinansowania z przeznaczeniem na modernizację basenu oraz budowę hali sportów walki. W mieście prężnie działają dwie sekcje – zapasów w stylu wolnym i taekwondo. Inwestycja ma być zrealizowana w ciągu…

Ciąg dalszy artykułu jest dostępny w wydaniu papierowym i w wydaniu PDF z 16.05.2022 r.

Doskonale rozumiemy, że sprzeczne informacje, fake newsy i plotki mogą wywoływać obawy. Cenimy Twój spokój, dlatego u nas dostaniesz tylko sprawdzone wiadomości i rzetelnie przygotowane materiały.


2 KOMENTARZE

  1. Tak tak, zapewne wywiąże się z obietnicy, bo kilkaset osób zapłaciło po 200 zł za audyt energetyczny budynków a urząd nawet nie był w stanie aby przejść etap oceny formalnej który polega na skompletowaniu dokumentów. Sukces za sukcesem, wszystko się zamyka i ucieka stąd jak najdalej, już nawet lokale burmistrza stoją puste od kilku miesięcy. Brawo byle tak dalej, byle do wyborów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here