Taki sms może uratować życie

Wójt Gminy Kraśniczyn informuje o możliwości korzystania z serwisu informacyjnego o nazwie „System SMS-owego Powiadamiania”.

– Ideą funkcjonowania serwisu jest przekazywanie mieszkańcom gminy: informacji alarmowych i kryzysowych o zagrożeniach, które mogą występować na terenie gminy, informacji o utrudnieniach, które mogą istotnie dezorganizować sytuację w regionie, a także informacji o ważnych sprawach związanych z działalnością gminy – mówi Monika Grzesiuk, wójt gminy Kraśniczyn.

Aby dokonać rejestracji lub wyrejestrowania w Systemie SMS- owego Powiadamiania należy: wysłać wiadomość na nr: 661 003 379 o treści: GMINA KOMUNIKAT lub wypełnić formularz oświadczenia dostępny w siedzibie urzędu gminy Kraśniczyn ul. Kościuszki 21, 22-310 Kraśniczyn.

Wyrejestrowanie z usługi wygląda tak samo jak procedura rejestracyjna. Po poprawnym wysłaniu sms-a rejestrującego lub wyrejestrowującego mieszkaniec dostanie informację zwrotną o zarejestrowaniu lub wyrejestrowaniu z systemu. – Zachęcamy do rejestracji – mówi M. Grzesiuk. (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here