Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie…

Międzykomunalna Spółka Akcyjna MUNICIPIUM SA – wydawca Pisma Samorządu Terytorialnego WSPÓLNOTA – zapraszamy na VIII edycję „Edukacji Przyszłości – Ogólnopolskiej Konferencji Samorządu i Oświaty”, która w dniach 8-9 czerwca 2021 r. odbędzie się w Lubelskim Centrum Konferencyjnym w Lublinie. Rejestracja na stronie: www.oswiataprzyszlosci.pl/rejestracja.

„Edukacja przyszłości…” to miejsce, gdzie spotykają się szefowie samorządów terytorialnych, naczelnicy wydziałów oświaty, pracownicy merytoryczni odpowiedzialni za oświatę w JST, pracownicy zespołów obsługi placówek oświatowych, dyrektorzy i pracownicy szkół, eksperci i naukowcy zajmujący się tematem edukacji.

„Edukacja przyszłości” to dwa dni rozmów i debat w gronie doświadczonych ekspertów, praktyków i starannie dobranych wystawców, to trzy sesje plenarne oraz ścieżki tematyczne: zarządzanie oświatą, finansowanie oświaty, przedszkole przyszłości.

Na tegorocznej konferencji omawianych będzie wiele zagadnień dotyczących m.in. przyszłości polskiej edukacji, wyrównywania szans uczniów po zdalnym nauczaniu, bezpieczeństwa w placówkach oświatowych, nowych narzędzi wspierających proces edukacji. Więcej informacji na stronie: www.oswiataprzyszlosci.pl. Rejestracja na stronie: www.oswiataprzyszlosci.pl/rejestracja. RD

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here