Talent Show na Dzień Matki

26 maja na scenie przed budynkiem Centrum Społeczno-Kulturalnego, po raz pierwszy odbył się gorzkowski Talent Show z okazji Dnia Matki. Konkurs skierowany był do dzieci i młodzieży, które chciały zrobić swojej mamie niespodziankę i zaprezentować się na scenie z piosenką, wierszem, tańcem lub napisanym przez siebie utworem.

Przed występami dzieci Dariusz Policha odśpiewał okolicznościowe „sto lat”. Organizatorami konkursu byli: Centrum Społeczno-Kulturalne i Gminna Biblioteka Publiczna w Gorzkowie. Dzieci rywalizowały w dwóch kategoriach: klasy 0-III o klasy IV-VIII SP.

Występy oceniało jury w składzie: dyrektor biblioteki Elżbieta Domańska, saksofonistka i wokalistka w Kapeli z Gorzkowa Klaudia Kuśmirska oraz instruktor promocji kultury w bibliotece Dariusz Policha. Wyłoniono zwycięzców biorąc pod uwagę: poziom trudności repertuaru, wyraz sceniczny i umiejętności wokalno-recytatorskie. Oto lista zwycięzców: kat. 0-III: 1. Julia Cichosz i Aleksandra Oleszczyńska (taniec), 2. Marta Stępień (wiersz), 3. Amelia Jastrzębska (piosenka), wyróżnienia: Daria Chudziak (wiersz), Julia Kurzawska i Zofia Szumska (piosenki). Kat. klasy IV-VIII: 1. Adrianna Wlizło, Weronika Knap i Krzysztof Jastrzębski. Pozostali uczestnicy otrzymali upominki i dyplomy, a byli to: Magdalena Basiak, Hanna Drób, Iga Smyk, Zuzanna Pachuta, Oliwia Cieplechowicz, Ania Szadyn, Erdenek Szadyn, Ewelina Bociąg i Jakub Cieplechowicz. (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here