Talenty wyłonione

Wielkimi krokami zbliża się IX edycja konkursu „Mam Talent u Czarniecczyków”. Organizatorzy zapraszają wszystkich na sceniczną bitwę na talenty i gwarantują niezapomniane, jak co roku, przeżycia!

Konkurs polega na wyłonieniu najlepszych artystów spośród uczniów szkół klas 7 szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z województwa lubelskiego. Za nami są już szkolne eliminacje. Każda placówka może bowiem wystawić tylko dwóch kandydatów, których wyłania powołana komisja konkursowa. Przykładowo w I LO w jury typującym finalistów do konkursu zasiedli: Bogdan Depta z ChDK, Sabina Englot z MDK oraz Teresa Kurzępa, Klaudla Mazurek i Szymon Chołomiej z I LO.
Do finału przystępują tylko najlepsi. Ich talenty będzie oceniać jury, w którego składzie zasiądą znamienici lokalni artyści i przedstawiciele mediów, w tym także – jak co roku – reprezentant redakcji „Nowego Tygodnia”.
Finał „Mam talent u Czarniecczyków” odbędzie się 10 lutego w ChDK-u. Miejsca na widowni można rezerwować na dwa tygodnie przed finałem u organizatora. Będzie je można także wygrać w naszym konkursie. Szczegóły już niebawem. (mg)