Teraz gala finałowa

Głosowanie zakończone. Do naszej redakcji wpłynęło ponad 3 000 kuponów Plebiscytu na Najpopularniejszych Sportowców, Trenerów i Talent Roku 2020 w Chełmie. Z powodu obostrzeń gala finałowa, na której poznamy końcowe wyniki Plebiscytu, odbędzie się nie 29 marca br., a 12 kwietnia (poniedziałek) w Chełmskiej Bibliotece Publicznej o godz. 17.00.


Znamy już wyniki głosowania na najpopularniejszych sportowców i trenerów 2020 roku w Chełmie. W ubiegły czwartek głosy zostały skrupulatnie policzone. Przy zsumowaniu wyników, niestety, nie mogliśmy wziąć pod uwagę kuponów, które nie były wypełnione od pierwszego do dziesiątego miejsca. Jak już wcześniej informowaliśmy, kupon powinien być wypełniony w całości.

Wyniki Plebiscytu ogłosimy podczas finałowej Gali, która wstępnie była zaplanowana na poniedziałek 29 marca. Z powodu obowiązujących od ubiegłej soboty obostrzeń dotyczących zakazu organizowania zgromadzeń z udziałem kilkudziesięciu osób, organizatorzy byli zmuszeni przełożyć uroczystość na poniedziałek 12 kwietnia godz. 17.00. Mamy nadzieję, że wprowadzony lockdown zakończy się z 9 kwietnia.

Wtedy też poznamy nazwiska laureatów. Możemy jedynie ujawnić, że w finałowej dziesiątce znaleźli się przedstawiciele pięciu dyscyplin sportu. Wszystkim czytelnikom, którzy wzięli udział w głosowaniu, wysłali kupony, składamy serdeczne podziękowania za udział w zabawie. Wśród nich rozlosujemy nagrodę niespodziankę.

Organizatorami tegorocznego Plebiscytu na 10. Najpopularniejszych Sportowców, 3. Trenerów i Talent Roku 2020 w Chełmie są redakcja Nowy Tydzień, Miasto Chełm oraz Stowarzyszenie WeRwA. Honorowy patronat nad przedsięwzięciem sprawuje prezydent miasta Jakub Banaszek. Miasto jest też fundatorem pucharów i nagród dla laureatów. (r)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here