Tesla w abonamencie

Po Tesli 3 czas na kolejne modele samochodów elektrycznych w ramach subskrypcji Qarsona. Oferta poszerza się o Model S oraz X. Auta dostępne są na stronie internetowej qarson.pl oraz w punktach sprzedaży w największych galeriach handlowych w kraju. Koszt miesięcznego abonamentu otwiera kwota 6599 zł.

Od premiery Tesli Model 3 w abonamencie Qarsona minęły dosłownie dwa tygodnie, a na wielbicieli tych aut elektrycznych czekają już kolejne modele, tym samym zapewniając pełne portfolio Tesli w abonamencie. Jak wynika z danych Instytutu Badań Rynku Motoryzacyjnego SAMAR, od początku 2019 roku zarejestrowano 34 modeli marki Tesla, z czego tylko 10 aut było nowych.Kto miał dotąd trudności napotykane przy imporcie samochodu na własną rękę z USA jak choćby problem z ładowaniem auta na Superchargerach Tesli w UE, czy braku gwarancji na samochody z USA w UE, może już odetchnąć z ulgą.

Od dziś, by jeździć nową Teslą wystarczy skorzystać z abonamentu Qarsona. Lipiec to bardzo dobry miesiąc dla fanów Tesli, bo w końcu najpopularniejsze modele są już w Polsce w ofercie Qarsona. Na początek firma wprowadziła do swojej oferty Teslę 3: Standard Plus Range oraz Long Range. Do oferty właśnie weszły Tesla Model S: Standard Plus Range, Long Range i Performance oraz Tesla Model X: Standard Plus Range 5, 6 i 7, Long Range 5, 6 i 7 oraz Performance 5, 6 i 7.

Koszt miesięcznego abonamentu dla Tesli S to w zależności od wybranej wersji przedział od 6 599 zł brutto do 9 999 zł brutto przy umowie abonamentowej podpisywanej na 24 lub 36 miesięcy. We wszystkich przypadkach opłata startowa wynosi 29 999 zł brutto. O 10 000 zł więcej wynosi opłata startowa dla Tesli X (39 999 zł brutto) i miesięcznym abonamentem rzędu 7 199-10 999 zł brutto w zależności od wersji modelu oraz czasu trwania umowy abonamentowej na 24 lub 36 miesięcy.

Standardowo wszelkie przeglądy i naprawy są w cenie. Do abonamentu można opcjonalnie dokupić opony zimowe lub całoroczne, a także zwiększony pakiet kilometrów. Odbiór samochodu w jednej z największych galerii handlowych w Polsce w Warszawie, Katowicach, Poznaniu, Gdańsku, Szczecinie i Krakowie.