Thermomix posłuży pani Agnieszce

Losowanie loterii odbyło się w świdnickim ratuszu i każdy mógł je śledzić „na żywo” w internecie

W ubiegłym tygodniu odbył się finał loterii podatkowej „Mój PIT w Świdniku – sposób na lepsze miasto”. Do udziału w niej zgłosiło się 1 248 osób, spośród których wylosowano 15 szczęśliwców. Główna nagroda, Thermomix TM 6 o wartości 5 495 zł wraz z dodatkową nagrodą pieniężną w wysokości 611 zł na pokrycie podatku od wygranej, trafi do pani Agnieszki N.


Do udziału w loterii można było zgłaszać się do 30 czerwca br. za pomocą dedykowanej strony internetowej – rozliczpitwswidniku.pl. Warunki uczestnictwa były dwa: wiek powyżej 18 roku życia oraz złożenie zeznania podatkowego PIT za 2021 rok ze wskazaniem w nim miasta Świdnik, jako swojego miejsca zamieszkania.

W tym roku „powalczyć” o cenne nagrody postanowiło 1 248 mieszkańców, czyli ok. stu więcej niż przed rokiem.

Losowanie nagród odbyło się w miniony poniedziałek, 11 lipca, w Urzędzie Miasta Świdnik. Personaliów szczęśliwców, ze względu na RODO, nie podano, a jedynie imiona, inicjały nazwiska oraz trzy ostatnie cyfry numeru telefonu. Fortuna tym razem zdecydowanie bardziej sprzyjała paniom – do nich trafiło aż 12 z 15 rozlosowanych nagród. Nagrodę główną urządzenie Thermomix TM 6 o wartości 5 495 zł wraz z dodatkową nagrodą pieniężną w wysokości 611 zł na pokrycie podatku od wygranej trafi do pani Agnieszka N.

Nagrody I stopnia, czyli hulajnogi elektryczne XIAOMI Mi 1S (każda o wartości 2 100 zł) otrzymają panie Agnieszka S., Jolanta D., Grażyna B. i Kamila R. Nagrody II stopnia – roboty sprzątające iRobot Roomba i3 (każdy o wartości 1 650 zł) wygrali: p. Barbara B., p. Sławomir K., p. Barbara A. i p. Agnieszka R. Nagrody III stopnia – smartfony Samsung Galaxy A52 (każdy o wartości 1 600 zł) trafią do p. Marty C., Dawida W. i Piotra B.; nagrody IV stopnia – zegarki Garmin Vivoactive otrzymają – panie Małgorzata G., Maria B i Katarzyna L. Łączna wartość nagród wyniosła prawie 30 tys. zł. (w)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here