To już 20 lat E.Leclerc w Lublinie!

W jubileuszu 20-lecia E. Leclerc w Lublinie, który w środę odbył się w Sali Operowej Centrum Spotkania Kultur udział wzięli przyjaciele, pracownicy centrali E. Leclerc w Polsce oraz innych hipermarketów jak również dostawcy i partnerzy handlowi

E.Leclerc w Lublinie obchodził w ubiegłą środę 20. urodziny! Hipermarket powstały w 1998 roku przy ul. Tomasza Zana był pierwszym w mieście nad Bystrzycą sklepem wielkopowierzchniowym zachodniej sieci.


– To szczególny wieczór, pełen emocji, refleksji i wspomnień. Kiedy myślałam, co chciałabym państwu powiedzieć, tak naprawdę musiałbym streścić 20 lat mojego życia, bo to właśnie wtedy rozpoczęła się moja przygoda w E. Leclerc. Pierwsze słowo, jakie mi się nasuwa, to „dziękuję”! Dziękuje wszystkim moim współpracownikom, z którymi jak w jednej drużynie graliśmy o wspólną przyszłość. Taką wizję miał pan Salim Bendoukhane i to do niego dziś uśmiecham się najserdeczniej. To on mnie inspirował, wspierał i dzielił się doświadczeniem i oczywiście niewyczerpaną energią. Sprawił, że uwierzyłam w siebie. Lecz nie było by nas tu, gdyby nie sama idea powstania Leclerca w Lublinie. Taką ideę miał pan Frédéric de Guitarre.

Dostrzegł potencjał w naszym mieście i z wielkim sercem podjął się realizacji tego projektu, a jego zapał sprawił, że mamy okazję świętować dzisiaj jubileusz – mówiła do zgromadzonych goś ci w Sali Operowej Centrum Spotkania Kultur, gdzie odbywała się jubileuszowa uroczystość Edyta Tkaczyk, prezes spółki Lublindis, zarządzającej hipermarketem E. Leclerc przy ul. Tomasza Zana.
20-te urodziny E. Leclerc w Lublinie uczcił koncert znanej
i lubianej Grupy MoCarta. KB

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here