To już możliwe

Jest to nowy zabieg przeznaczony do nieinwazyjnego liftingu skóry, który nie ma odpowiednika wśród znanych dotychczas zabiegów medycyny estetycznej. Metoda przeciwdziała efektom starzenia, zmniejsza pojawiające się z wiekiem zwiotczenie skóry i tkanek. Umożliwia podniesienie i zwiększenie napięcia skóry w tak istotnych dla wyglądu obszarach jak: czoło, powieki górne i dolne, policzki, linia żuchwy czy podbródek.


– Metoda Ulthera pozwala uzyskać ultra wysoką dokładność i skuteczność liftingu – podobnie jak w liftingu wykonywanym przez chirurga, jednak przy minimalnej ingerencji w tkanki. Ulthera precyzyjnie modeluje twarz i przeciwdziała skutkom grawitacji. Rezultatem zabiegu jest redukcja zwiotczeń i fałdów skórnych. Dzięki działaniu skoncentrowanych frakcyjnych sekwencji impulsów falami ultradźwiękowymi odbudowa i regeneracja białkowego rusztowania i struktury 3D skóry zachodzi dokładnie w miejscu istnienia problemu. Terapia w sposób dotychczas niespotykany wyraźnie zwiększa gęstość i napięcie skóry. Twarz nabiera nowej proporcji i młodszego wyglądu dzięki modelowaniu – mówi dr Alicja Ożóg Brzozowiec.

– Pani doktor, jak długo trwa rekonwalescencja po zabiegu?

Dr Alicja Ożóg Brzozowiec: – W trakcie zabiegu zewnętrzne warstwy skóry pozostają nieuszkodzone. Można bezpośredni po zabiegu wrócić do swoich codziennych czynności. Na skórze może wystąpić nieznaczny rumień i obrzęk, a miejsce poddane zabiegowi może być wrażliwe na dotyk przez klika dni po zabiegu.

– Pani doktor, dla kogo jest przeznaczony zabieg Ulthera?

Dr Alicja Ożóg Brzozowiec: – Zabieg polecany jest pacjentom, którzy oczekują efektywnego i skutecznego ujędrnienia skóry. Zalecany jest osobom z: nadmiarem skóry powiek górnych, opadającymi powiekami, obniżeniem brwi, wiotkością skóry policzków, głębokimi fałdami nosowo – wargowymi, opadającym, zwiotczałym podbródkiem, zanikiem linii żuchwy, opadającymi kącikami ust.

Zapraszam na konsultacje

lek. med. estetycznej
Alicja Ożóg Brzozowiec