Tragedia pod Fajsławicami

Prawdopodobnie nadmierna prędkość i nieprawidłowe wyprzedzanie było powodem tragicznego wypadku, do którego doszło w niedzielę w Dziecininie (gmina Fajsławice).

Na miejscu zginęli mężczyzna i kobieta, a jadące z nimi kilkuletnie dziecko walczy o życie w szpitalu. Do momentu zamknięcia tego wydania „Nowego Tygodnia” nie wiadomo było, skąd zmarli pochodzą.
Tragedia rozegrała się w niedzielę ok. godz. 11.15 na drodze krajowej nr 17, na granicy gmin Fajsławice i Łopiennik Górny. – Jak wstępnie ustalili policjanci, jadący w stronę Krasnegostawu samochód marki audi A4 podczas wyprzedzania kilku innych pojazdów zderzył się z prawidłowo jadącą skodą superb – informuje Andrzej Fijołek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.
W efekcie oba, kompletnie rozbite auta, wpadły do przydrożnego rowu. Na miejscu zginął kierowca audi i jadąca z nim kobieta. – Znajdujące się w tym pojeździe kilkuletnie dziecko śmigłowcem zostało przetransportowane do szpitala w Lublinie – dodaje Fijołek. Do szpitala przewieziono także dwoje 25-latków z gminy Wojsławice jadących skodą. Do tematu wrócimy. 
(kg, fot. Policja Krasnystaw)