Trochę teorii, trochę praktyki

Lubelszczyzna nazywana jest „Wyżyną IT”, w związku z czym często odbywają się tutaj wydarzenia związane właśnie z tą branżą. W sobotę, 17 września zaplanowano spotkanie skierowane do wszystkich specjalistów IT, programistów oraz studentów kierunków informatycznych. Wstęp na nie jest bezpłatny.
„Kariera IT” to targi pracy połączone z konferencją. Na uczestników czekają liczne atrakcje: prelekcje merytoryczne, prezentacje najlepszych ofert pracy, pokazy nowinek technologicznych i konkursy z nagrodami. Wydarzenie umożliwia nawiązanie kontaktów z pracodawcami w luźniej atmosferze i wzięcia udziału we wstępnej rekrutacji do kilku firm jednego dnia. Ponadto, dzięki mocnej części merytorycznej, pomaga w podwyższeniu własnych kompetencji oraz poznaniu nieszablonowych rozwiązań.
Uczestnicy wysłuchają prelekcji m.in. o testowanie oprogramowania w zwinnych zespołach, Lean Change Management, czyli uzupełnieniu cyklu tworzenia oprogramowania czy karierze w branży gier.
Swoje oferty pracy zaprezentują m.in.:  DataArt, Symphony Solutions, Cyclad, Sygnity, Accenture.  Będzie również okazja zobaczenia, jak działają drukarki 3D, skorzystania ze specjalnie przygotowanego kącika gier oraz skonsultowania swojego CV z doradcą zawodowym.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny – wystarczy jedynie zarejestrować się na stronie: http://careercon.pl/konferencja/kariera-it-lublin-17-09-2016/. Spotkanie odbędzie się w Hotelu Mercure. MG