Troje dzieci w rozbitym aucie

Troje dzieci znajdowało się w nissanie, w którego wbiła się 28-latka z gminy Izbica. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

We wtorek wieczorem dyżurny zamojskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na DK17 w miejscowości Sitaniec Wolica pod Zamościem. Na miejsce natychmiast skierował policjantów. Funkcjonariusze na podstawie śladów i relacji uczestników ustalili jego przebieg. – Z ich wstępnych ustaleń wynika, że do zdarzenia doprowadziła 28-letnia mieszkanka gminy Izbica, która jechała fordem od strony Lublina.

Nie zachowała ostrożności i nie dostosowała prędkości do warunków na drodze, w wyniku czego najechała na tył nissana. Tym autem podróżowała 35-latka z Zamościa wraz z pasażerami. Kierująca nissanem zatrzymała swój pojazd, ponieważ poprzedzający ją samochód również się zatrzymał oczekując na możliwość wykonania manewru skrętu – opowiada aspirant Katarzyna Szewczuk z zamojskiej policji. Następstwem nieostrożności 28-latki było uszkodzenie obu pojazdów.

Do szpitala trafiła 35-latka z nissana oraz przewożeni przez nią pasażerowie. Wśród nich była trójka dzieci. Na szczęście po badaniach okazało się, że nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń, a samo zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja drogowa. Obie kierujące były trzeźwe. (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here