Trzecia Hardcorowa Kumowa

6 marca odbędzie się trzecia edycja biegu Hardcorowa Kumowa. Impreza odbywać się będzie w reżimie sanitarnym, niewykluczone, że zawody odbędą się w formule korespondencyjnej.


Sytuacja związana z pandemią koronawirusa zmienia się dynamicznie, dlatego wciąż nie do końca wiadomo, w jakiej formule odbędzie się trzecia edycja Hardkorowej Kumowej. Podczas imprezy na pewno przestrzegane będą wszelkie limity, środki bezpieczeństwa i obostrzenia obowiązujące w dniu zawodów.

W związku z powyższym możliwe jest np. wprowadzenie stref czasowych i puszczanie zawodników na trasę biegu w mniejszych grupach. W przypadku braku możliwości zorganizowania imprezy organizatorzy dopuszczają możliwość zmiany terminu lub zorganizowania zawodów w formule korespondencyjnej.

Hardorową Kumową organizują: Chełmskie Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych, Chełm Biega, Chełmska Grupa Rowerowa, Sportowy Wolontariat Dziecięcy Cemex, Nadleśnictwo Chełm, Chełmski Dom Kultury oraz 24.Batalion Lekkiej Piechoty – Chełm. Jeżeli sytuacja epidemiczna się nie pogorszy impreza odbędzie się w sobotę, 6 marca, w Kumowej Dolinie. Start: 10:30 (dłuższy dystans), 12:00 (krótszy dystans) przy Amfiteatrze Kumowa Dolina. Bbieg przeprowadzony będzie na terenach leśnych Nadleśnictwa Chełm na dwóch dystansach: ok.10 km i ok.30 km. Więcej informacji pod numerem 512 899 969 oraz na stronie www.chelmbiega.pl i na profilu: fb chelmbiega lub. (k)

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here