Trzy medale dziewcząt z Cementu Gryf

Trzy medale wywalczyły zapaśniczki Cementu Gryf Chełm podczas rozegranego w ostatni weekend dwudziestego ósmego międzynarodowego turnieju o puchar Ziemi Kraśnickiej.

Zawody, które odbyły się w Kraśniku, było silnie obsadzone. Na matach pojawili się zapaśnicy i zapaśniczki aż z 14 państw. Spory sukces odniosła żeńska ekipa Cementu Gryf Chełm, która wywalczyła trzy medale. Złoty w kat. 69 kg przypadł Danieli Tkachuk, na co dzień uczennicy Zespołu Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich w Chełmie.

Srebro w kat. 49 kg, po porażce w finale z reprezentantką Białorusi, zdobyła Wiktoria Kamela (SP w Wierzbicy), a brąz w kat. 65 kg wywalczyła Urszula Piotrowska (IV LO w Chełmie). Dziewczęta trenują pod okiem Dariusza Kucharskiego i Ogora Lobasa. (kg)