Trzy osoby w szpitalu po czołówce

Do groźnego zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 17 na terenie gminy Izbica. Kierowca volkswagena zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z jadącym z naprzeciwka hyundaiem. Trzy osoby trafiły do szpitala.

Do wypadku doszło w ostatnią środę w miejscowości Wólka Orłowska na drodze krajowej numer 17. – Jak wynika z ustaleń policjantów, kierujący samochodem osobowym marki volkswagen, jadący od strony Zamościa w kierunku Krasnegostawu, nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia czołowego z jadącym z naprzeciwka hyundaiem – opowiada Jolanta Babicz, rzecznik krasnostawskiej policji.

W wyniku zderzenia trzy osoby przetransportowane zostały do szpitala – 44-kierowca volkswagena wraz z 28-letnim pasażerem, a także 35-letni kierowca hyundaia. – Na szczęście po badaniach lekarskich okazało się, że uczestnicy tej kolizji nie odnieśli poważnych obrażeń. Sprawca został ukarany 500 zł mandatem. Mężczyzna prawdopodobnie zasnął za kierownicą. Kierujący pojazdami byli trzeźwi – dodaje Babicz. (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here