Trzy sparingi w Chełmie

Jeszcze trzy mecze kontrolne, przed inauguracją sezonu, rozegrają piłkarze Chełmianki.

Podopieczni Tomasza Złomańczuka zmierzą się z Avią Świdnik, Orlętami Radzyń Podlaski i Tomasovią Tomaszów Lubelski. Wszystkie mecze odbędą się na stadionie miejskim w Chełmie. W nowym sezonie znów wszystkie panie oraz dzieci i młodzież do lat 15, a także osoby niepełnosprawne na domowe mecze Chełmianki wejdą za darmo.

Już w najbliższą środę 21 lipca kibice Chełmianki będą mogli na żywo zobaczyć swoją drużynę. Podopieczni Tomasza Złomańczuka o godz. 17.00 zmierzą się z Avią Świdnik. To nie wszystko, bo trzy dni później w sobotę 24 lipca o godz. 10.00 Chełmianka na stadionie miejskim w Chełmie zagra sparing z Orlętami Radzyń Podlaski. Tydzień później natomiast, w sobotę 31 lipca, chełmianie zmierzą się natomiast z Tomasovią Tomaszów Lubelski. – Ponieważ zimą wszystkie sparingi rozgrywamy poza Chełmem, gdyż w naszym mieście nie ma pełnowymiarowego boiska ze sztuczną płytą, uznaliśmy, że letnie mecze kontrolne rozegramy w roli gospodarza, by nasi kibice mogli zobaczyć, jak przygotowuje się zespół do nowego sezonu – podkreśla Grzegorz Gardziński, prezes klubu.

Działacze Chełmianki liczą, że w trakcie ligowych spotkań kibiców na stadionie miejskim w Chełmie będzie coraz więcej. – Postanowiliśmy, wzorem ubiegłego roku, że wszystkie panie oraz dzieci i młodzież do lat 15 wejdą na mecze za darmo. Warunek to ważna legitymacja szkolna. Bezpłatnie nasze mecze na stadionie miejskim będą też oglądać osoby niepełnosprawne – podkreśla prezes klubu. – Piłkarze grają dla kibiców, dlatego też chcemy, by jak najwięcej zasiadało ich na trybunach. Zespół wiosną pokazał się z bardzo dobrej strony, wygrał wiele spotkań jako gospodarz, prezentując dobrą grę, zatem liczymy, że kibice, którzy przyjdą na stadion, nie zawiodą się – dodaje prezes Gardziński. (d)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here