Trzymają wartość i jakość

Crossovery marki Nissan – Qashqai oraz Juke – są jednymi z najlepiej utrzymujących wartość w swojej klasie. Tak wynika z ostatniej prognozy Info-Ekspert, firmy zajmującej się m.in. profesjonalnym prognozowaniem wartości rezydualnej pojazdów. Szacowana wartość odsprzedaży po upływie 3 lat w przypadku samochodów Nissana znacząco przewyższa średnią w obu segmentach rynku.

Przykładowo, najpopularniejsza wersja Nissana Qashqai czyli N-Connecta z silnikiem o mocy 140 KM oraz manualną skrzynią biegów, po upływie 36 miesięcy i rocznym przebiegu na poziomie 15 tys. km zachowa 67,2% swojej początkowej wartości. Średnia wartość rezydualna dla wszystkich wersji tego modelu jest wyższa o ponad 8,5 pp. od niektórych konkurencyjnych pojazdów i o blisko 3,5 pp. wyższa od średniej dla segmentu kompaktowych crossoverów. Qashqai w wersji N-Connecta jest najchętniej wybieraną przez klientów odmianą tego modelu.

Charakteryzuje się bogatym wyposażeniem, w którego skład wchodzi m.in. system kamer 360 stopni z funkcją wykrywania ruchomych obiektów, przednie i tylne czujniki parkowania, nawigacja z ekranem 9’’ czy reflektory przednie Bi-LED, a także atrakcyjnym wyglądem zewnętrznym, który podkreślają 18-calowe felgi ze stopów metali lekkich i opcjonalne, dwukolorowe nadwozie.

Nowy Nissan Qashqai kontynuuje 14-letnią historię sukcesów rynkowych, zapoczątkowaną przez modele poprzednich generacji, zwiększając jednocześnie standardy jakości i poziom bezpieczeństwa, czego dowodem jest uzyskanie maksymalnej noty 5 gwiazdek według najnowszego protokołu Euro NCAP. Z kolei wartość rezydualna modelu Juke w wersji Acenta z dwusprzęgłową przekładnią automatyczną, również przy założeniu przebiegu 15 tys. km rocznie przez okres 3 lat, kształtuje się na poziomie 65,5%. Jest to bardzo dobry wynik na tle konkurencji, od której Juke może być średnio wart więcej nawet o blisko 5,5 pp.

Nissan Juke w odmianie Acenta dostępny jest w cenie już od 86 230 zł brutto. Samochód w tej wersji oferuje zarówno dynamiczną stylistykę, uwydatnioną przez 17-calowe felgi Sakura, jak i wiele nowoczesnych technologii, takich jak obsługa Apple CarPlay i Android Auto czy kamera cofania. – Wysoka wartość rezydualna crossoverów Nissana to uznanie dla jakości naszych samochodów. Cieszymy się, że pozytywne opinie klientów zostały potwierdzone przez profesjonalną, niezależną firmę, jaką jest Info-Ekspert. Zarówno Qashqai, jak i Juke to modele o mocno ugruntowanej renomie w swoim segmencie.

Pozostając w sprzedaży nieprzerwanie od kilkunastu lat, nasze crossovery wciąż przyciągają do salonów nowych klientów i zdobywają wiele prestiżowych wyróżnień. Są świetnie wyposażone i zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa, o czym świadczą m.in. wyniki testów zderzeniowych Euro NCAP. Jak potwierdza prognoza Info-Ekspert, zakup Nissana to również bardzo dobra decyzja pod względem ekonomicznym – mówi Łukasz Michalski, szef sprzedaży w Nissan Sales CEE.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here