Tu wszędzie jest moja Ojczyzna

Międzyprzedszkolny Festiwal Patriotyczny organizowany z inicjatywy Publicznego Przedszkola Integracyjnego nr 40 w Lublinie od samego początku cieszy się sporym zainteresowaniem najmłodszych i ich opiekunów

Już po raz trzeci z inicjatywy Publicznego Przedszkola Integracyjnego nr 40 w Lublinie odbędzie się Międzyprzedszkolny Festiwal Patriotyczny pod hasłem „Tu wszędzie jest moja Ojczyzna”.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objął prezydent Lublina Krzysztof Żuk oraz Lubelski Kurator Oświaty Terasa Misiuk. Organizatorów medialnie wspiera Nowy Tydzień.

Poprzednie dwie edycje festiwalu cieszyły się ogromnym zainteresowaniem ze strony najmłodszych. Przedszkolaki z kilkudziesięciu placówek z Lublina prezentowały patriotyczne wiersze i piosenki. Nie inaczej będzie i tym razem.

Z uwagi na pandemię Covid-19 i zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce w tym roku festiwal będzie odbywał się z wykorzystaniem sieci Internet oraz nagrań występów uczestników przesłanych mailem na adres: poczta@p40.lublin.eu.

Termin nadsyłania nagrań upływa 20 listopada. BS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here