Tucson na szczycie

Styczeń 2019 roku był drugim z rzędu miesiącem, gdy Hyundai Tuscon był najlepiej sprzedającym się SUV-em na polskim rynku według danych IBRM SAMAR.

Według danych Instytutu Badań Rynku Motoryzacyjnego SAMAR w styczniu 2019 roku zarejestrowano 988 sztuk modelu Tucson. – Dzięki temu wynikowi koreański model został liderem sprzedaży samochodów typu SUV – mówi Michał Dziwulski z Hyundai Motor Poland. – Jednocześnie Tucson zajął 8. miejsce w rankingu sprzedaży samochodów osobowych awansując o dwie pozycje w porównaniu do stycznia roku ubiegłego.

Styczniowy wynik to potwierdzenie trendu oraz zainteresowania klientów zmodernizowanym w połowie poprzedniego roku modelem Tucson. W grudniu 2018 roku Hyundai Tucson był natomiast najchętniej wybieranym modelem SUV na polskim rynku zarówno przez klientów indywidualnych jak i przez firmy – dodaje Dziwulski.

Od momentu swojej premiery w 2015 roku, Tuscon jest najlepiej sprzedającym się autem Hyundaia w Polsce, a także w Europie. Zaprojektowany i produkowany w Europie spełnia najwyższe standardy jakości, potwierdzone zarówno opiniami zadowolonych klientów, jak i wynikami testów.

W ostatnim Raporcie Jakości magazynu Auto Świat opublikowanym w styczniu 2019 roku, Hyundai Tucson, w teście długodystansowym 100 tys. km, według oceniających okazał się wzorowy i pozostawił znakomite wrażenie pod względem niezawodności.

Obecnie Hyundai Tuscon z roku produkcji 2018 dostępny jest w atrakcyjnej ofercie Wyprzedaż Hyundai 2018 z rabatami sięgającymi aż do 10 000 złotych. Uwzględniając premię w wysokości 2000 złotych za odkup przez dealera obecnego samochodu suma korzyści może wynieść aż do 12 000 złotych.

Ponadto Tucson z Wyprzedaży Hyundai 2018 oferowany jest z atrakcyjnym promocyjnym finansowaniem oraz ubezpieczeniem w wysokości 2,99% wartości samochodu. Dodatkowo model objęty jest 5-letnią gwarancją bez limitu kilometrów w standardzie.