Turystyczny Rajd Niepodległości dla wszystkich

Automobilklub Chełmski zaprasza zmotoryzowanych do aktywnego i atrakcyjnego spędzenia Święta Niepodległości. 11 listopada, już od dwudziestu jeden lat, odbywa się Turystyczny Rajd Samochodowy. Zbiórka o godz. 11:00 na parkingu przy markecie Lidl przy ul. 3 Maja 2 w Chełmie.

W rajdzie może wystartować każdy chętny dysponujący samochodem osobowym dopuszczonym do ruchu. Impreza nie ma nic wspólnego ze ściganiem się, tylko z turystyczną wyprawą w dobrej, rodzinnej atmosferze i patriotycznym piknikiem. Ze względów epidemicznych cały rajd zostanie przeprowadzony na wolnym powietrzu, łącznie z uroczystością zakończenia, która odbędzie się przy ognisku i dźwiękach pieśni legionowych w lesie Borek.

Wszystkie informacje niezbędne do pokonania trasy rajdu uczestnicy otrzymają podczas odprawy przedstartowej. Na uczestników czeka 80-kilometrowa trasa, na której będą zwiedzać ciekawe turystycznie miejsca oraz odnajdą trzy obiekty pokazane na zdjęciach. Będzie też jedna samochodowa próba sprawnościowa oraz testy turystyczny i z przepisów ruchu drogowego. Na trzy najlepsze załogi czekają oryginalne puchary i nagrody. Puchary otrzymają również trzy najlepsze załogi w klasyfikacji debiutantów.

Wszyscy startujący otrzymają upominki. Organizację rajdu wsparło Miasto Chełm. Regulamin i więcej informacji o imprezie można znaleźć na Facebooku Automobilklubu Chełmskiego lub pod numerem telefonu 502 342 117. (gg)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here