Udany patrol

Policjanci ze świdnickiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej 53-latka. Okazało się, że mężczyzna jest nietrzeźwy. Ale to nie koniec jego przewinień. Przy okazji wyszło na jaw, że jest poszukiwany i w ogóle nie powinien siadać za kierownicę.


Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Świdniku patrolując gminę Mełgiew zwrócili uwagę na podejrzanie poruszającego się peugeota.

– Po zatrzymaniu auta do kontroli drogowej policjanci od razu wyczuli od 53-letniego kierowcy woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że ma ponad 2 promile w wydychanym powietrzu. Ponadto okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu oraz posiada cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem – mówi asp. Elwira Domaradzka, oficer prasowy KPP w Świdniku.

Ten sam patrol podczas kontroli drogowej zatrzymał także 44-latka z gminy Mełgiew, który był poszukiwany przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do aresztu śledczego. (w)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here