Udany start młodzików Niedźwiadka

W bardzo dobrym stylu rywalizację w chełmskiej lidze młodzików rozpoczęli młodzi piłkarze Niedźwiadka Chełm (rocznik 2010). W rozegranych w minionym tygodniu trzech spotkaniach podopieczni trenera Tomasza Sąsiadka zanotowali dwa zwycięstwa i jeden remis.

– Dla chłopców są to pierwsze rozgrywki ligowe w ich przygodzie z piłką, bowiem do tej pory występowaliśmy tylko w jednodniowych, czy dwudniowych turniejach. Udanie rozpoczęliśmy zmagania, a należy przy tym podkreślić, że nasza drużyna składa się z zawodników urodzonych w 2010 r., natomiast w chełmskiej lidze młodzików mogą grać również zawodnicy starsi, z roczników 2009 i 2008 – tłumaczy Tomasz Sąsiadek.

W poniedziałek (14 września) drużyna prowadzona przez trenera Sąsiadka pokonała Unię Rejowiec 5:0. Łupem bramkowym podzielili się: Jakub Sąsiadek (dwa gole), Julian Polak (dwa gole) i Kacper Maciukiewicz.

W drugim starciu rozegranym w czwartek, Niedźwiadek 2010 stoczył tzw. bratobójczy pojedynek ze swoimi starszymi kolegami z rocznika 2008. Mecz był zacięty i zakończył się podziałem punktów (1:1). Jako pierwsi, za sprawą J. Sąsiadka, na prowadzenie wyszli młodsi piłkarze.

Starsza drużyna Niedźwiadka prowadzona przez Michała Filipczuka i Anatola Obucha wyrównała po zmianie stron (trafienie zaliczył Mikołaj Kraszewski). W ostatnim pojedynku, rozegranym w sobotę w Wojsławicach, Niedźwiadek 2010 pokonał miejscową Vojsławię 5:0. Zwycięstwo zielono-żółtym zapewnili: Jakub Adamczuk, Julian Polak, Szymon Jarzynowski (dwa gole) i Marcel Mackiewicz.

Drużynę Niedźwiadka z rocznika 2010 występującą w CLM reprezentują: Aleksander Mroczek, Michał Kuryś, Wojciech Krasnodębski, Wojciech Semeniuk, Olaf Leśniak, Gabriel Ślusarczyk, Jakub Adamczuk, Sebastian Wójcicki, Leon Nadolski, Julian Polak, Kacper Maciukiewicz, Jakub Sąsiadek, Szymon Jarzynowski, Oliwier Frej, Dominik Żerebecki, Marcel Mackiewicz, Oskar Kloc, Szymon Cichosz i Mikołaj Artel. (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here