Udany start Satori

W Dukli odbył się turniej karate V IKO Przełęcz CUP. Do rywalizacji przystąpiło 137 zawodników z 13 klubów. Nie zabrakło też reprezentantów ChSKK Satori Chełm. Chełmscy wojownicy jak zwykle nie zawiedli i stoczyli wyrównane boje, a tym samym zdobyli miejsca medalowe.


W kategorii kata pierwsza była Zuzanna Jaszczuk, a trzecie miejsca zajęli Jakub Grzegorzewski, Fabian Nafalski. W kategorii kumite złoty medal zdobyła Zuzanna Jaszczuk, srebrne – Bartosz Pachuta, Dawid Wurszt, a brązowe – Kinga Radzichowska (debiut), Rozalia Bielak, Tycjan Bielak, Tymon Ferenc i Jakub Grzegorzewski. Ponadto Zuzanna Jaszczuk otrzymała wraz z pięknym pucharem tytuł najlepszej zawodniczki turnieju.
Pozostali zawodnicy pomimo nawet wygranej pierwszej walki nie zdołali przebić się do strefy medalowej.

– Był to drugi w tym roku turniej zorganizowany przez sensei Marka Sawczuka (2 dan) z Krośnieńskiego Klubu Karate Kyokushin. Bardzo dobra organizacja oraz dużo niespodzianek sprawiły, że z turnieju wracaliśmy w doskonałych nastrojach. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal oraz różnego rodzaju gadżety ufundowane przez sponsorów turnieju – opowiada sensei Bartłomiej Zakrzewski szkoleniowiec Satori Chełm. – W klasyfikacji drużynowej zajęliśmy 6 miejsce. Jednym z sędziów zawodów był sensei Wojciech Kłodnicki (1 dan), a sędzią głównym shihan Krzysztof Policha (5 dan) – dodaje Zakrzewski. (r)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here