Udany występ strzelców Dragona

Najmłodsi strzelcy Dragona Chełm uczestniczyli w mistrzostwach strefowych w strzelaniu.

Były to zawody kwalifikacyjne do Olimpiady Młodzieży. Ich tegoroczna edycja odbyła się w Warszawie, na strzelnicach ZKS Warszawa. Zawodnicy trenera Jana Dąbskiego zaprezentowali się bardzo dobrze, uzyskując wymagany wynik i kwalifikację do zawodów docelowych. W kategorii juniorów młodszych najwyżej notowany był Dominik Myszura, który zajął 9. miejsce w konkurencji karabinu pneumatycznego (50 strzałów).

Tu warto podkreślić spory postęp, jaki ten młody zawodnik zrobił na ostatnich treningach. Jego klubowy kolega Rafał Musiatowicz zajął 12. miejsce. W strzelaniu z karabinu w kategorii wiekowej młodzików Bartosz Kaczorowski wrócił natomiast ze srebrnym medalem. Bartosz uległ jedynie reprezentantowi Kalibra Białystok. (r)