Ul. Dziubińskiej przejdzie remont

Wyremontowane zostaną dwa odcinki ulicy Heleny Dziubińskiej (boczna ul. Jana Kasprowicza). Roboty obejmą też fragment ulicy Dojazdowej. Zarząd Dróg i Mostów szuka firmy, która zajmie się wykonaniem inwestycji. Wszystko ma być gotowe już na początku czerwca tego roku.


Ulica Heleny Dziubińskiej (boczna ul. Jana Kasprowicza) ma zostać wyremontowana na odcinkach od posesji numer 1 do posesji nr 21 oraz od posesji numer 71 do skrzyżowania z ulicą Dojazdową. Oprócz remontu wspominanych odcinków ulicy Dziubińskiej w planie jest też remont odcinka ulicy Dojazdowej. Chodzi o fragment od posesji numer 2 do skrzyżowania z ul. Dziubińskiej. Wszystkie prace mają zostać wykonane do 1 czerwca tego roku.

Zarząd Dróg i Mostów ogłosił już przetarg w tej sprawie. Wykonawca będzie musiał „sporządzić dokumentację projektową w oparciu o program funkcjonalno-użytkowy”, „wykonać roboty budowlane zgodnie z zatwierdzoną dokumentacją projektową, specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych, zasadami wiedzy technicznej i sztuki budowlanej oraz zasadami i warunkami bhp” oraz sprawować tzw. nadzór autorski. Na oferty urzędnicy czekają do poniedziałku, 9 marca. GR

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here