Ulgowa Majówka

Na długi majowy weekend Chełmski Park Wodny przygotował dla swoich klientów kolejną niespodziankę. Z aquaparkowych atrakcji będzie można skorzystać w wyjątkowej cenie. Promocyjna akcja potrwa od 29 kwietnia do 3 maja i jest skierowana do mieszkańców okolicznych powiatów jak i samego Chełma.

Każdy dzień będzie dawał możliwość zakupu biletu ulgowego mieszkańcom jednego z pobliskich powiatów. By kupić tańszą wejściówkę, wystarczy okazać dokument potwierdzający zamieszkanie w danym powiecie. Może to być dowód osobisty, prawo jazdy, wszelkiego rodzaju legitymacje, czy dowód rejestracyjny auta.
W sobotę 29 kwietnia na ulgowy bilet do aquaparku wejdą mieszkańcy powiatu hrubieszowskiego. Dzień później 30 kwietnia z atrakcji parku wodnego w wyjątkowej cenie będą mogli skorzystać mieszkańcy powiatu włodawskiego. 1 maja ulgowe bilety do parku wodnego kupią mieszkańcy powiatów tomaszowskiego i zamojskiego, zaś 2 maja – mieszkańcy powiatów: świdnickiego, łęczyńskiego orz krasnostawskiego. Z kolei 3 maja ulgowe bilety będą czekać na mieszkańców Chełma i powiatu chełmskiego.
– Wiemy, że jest wiele osób, które nie były jeszcze w Chełmskim Parku Wodnym, a przecież nasz aquapark to nie jest zwykły basen – mówi Łukasz Kamiński, menadżer Chełmskiego Parku Wodnego. – W swojej ofercie mamy basen sportowy, basen rekreacyjny, basen wypłycony, brodzik dla dzieci, cztery zjeżdżalnie, strefę saunarium z pięcioma saunami, trzy korty do squasha oraz kręgielnie. W obiekcie zlokalizowana jest również siłownia, pub, zakład kosmetyczno-fryzjerski oraz sklepik z artykułami sportowymi. (s)