Ulubiony sport uczniów w Stawie

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Stawie w tym roku ze względu na okoliczności, Dzień Sportu uczcili biorąc udział w konkursie pt. ,,Mój ulubiony sport”, którego pomysłodawcą i realizatorką była Anna Gajewska, nauczyciel wychowania fizycznego.

Konkurs polegał na wykonaniu krótkiego filmiku z montażem, w którym uczeń uprawia swój ulubiony sport. Filmiki były zamieszczane sukcesywnie na sportowej stronie szkoły na Facebooku – Magia Ruchu SKS Staw. O zwycięzcach zadecydowali internauci. Rywalizacja trwała od 18 do 30 maja. Autorzy postów z największą liczbą polubień zdobyli nagrody główne, a były to piłki do nogi i do siatkówki.

Pierwsze miejsce i 405 lajków zdobyła Emilia Gołębiowska z klasy 6, drugie miejsce i 366 lajków zdobył Konrad Kalita z klasy 6, zaś trzecie miejsce i 252 lajki przypadły Błażejowi Kamińskiemu z klasy 3. Pozostali uczniowie zostali nagrodzeni dyplomami i nagrodami książkowymi, a są to: Marika i Tobiasz Bakun, Aleksandra i Martyna Błaszczuk, Marika Zosiuk, Wiktoria Wójtowicz, Wiktoria Lipert, Weronika Wrebiak, Weronika Gałan, Kacper Bakun, Kacper Korżyński, Julia Romanowska. (r)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here