Unia nie powalczyła

OPOLANIN OPOLE LUBELSKIE – UNIA BIAŁOPOLE 6:2 (2:1)


1:0 – K. Król (14), 1:1 – Lewkowicz (25), 2:1 – H. Drozd (26), 3:1 – Pałka (47), 4:1 – Lutsyk (49), 5:1 – K. Król (54), 5:2 – Sz. Łukaszewski (69), 6:2 – H. Drozd (83).

UNIA: Skuczyński (67 Martyniak) – J. Łukaszewski, Bureć, Piekaruk, K. Cor (55 Domińczuk), Ślusarz, Sz. Łukaszewski, Zdybel, Lewkowicz (60 Oleszczuk), Steciuk (75 Krasnowski), Sarzyński (46 Ostrowski).

Trener Unii Białopole, Robert Tarnowski, po ostatnim gwizdku sędziego nie był zadowolony z postawy swoich zawodnikiem. Nie cieszył się ani z wyniku, ani z gry.

– Prawdę mówiąc nie wyszliśmy na ten mecz – ironizuje szkoleniowiec Unii. – Po pierwszej połowie przegrywaliśmy 1:2 i muszę powiedzieć, że rezultat był lepszy, niż nasza gra. Zespół zawiódł mnie przede wszystkim pod kątem wolicjonalnym. W poprzednich spotkaniach braki piłkarskie nadrabialiśmy walecznością, ambicją i gdybyśmy to pokazali w Opolu Lubelskim, myślę, że wtedy moglibyśmy coś więcej ugrać w tym meczu.

Opolanin w drugiej połowie w ciągu 7 minut strzelił aż trzy gole i rozstrzygnął losy pojedynku. W kolejnym meczu Unii znów będzie trudno o punkty. Zespół trenera Tarnowskiego zagra z Górnikiem II Łęczna. (d)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here