Uratują pracowników Cora-Teksu?

Wciąż nie wiadomo, co dalej z upadającym Zakładem Przemysłu Odzieżowego Cora-Tex w Krasnymstawie. Próbę jego ratowania podejmuje Agencja Rozwoju Przemysłu. Rychłe zamknięcie ogłosił już sklep firmowy.

Z pytaniem, co dalej z Cora-Teksem, ponad tydzień temu zwróciliśmy się do Agencji Rozwoju Przemysłu. Odpowiedź dostaliśmy na maila dopiero w piątek, 24 lipca.

– Agencja Rozwoju Przemysłu jest zainteresowana wykorzystaniem potencjału produkcyjnego Zakładu w Krasnymstawie. Aktualnie trwają ustalenia na temat możliwości wykorzystania majątku i pracowników spółki przez kontrahentów współpracujących z ARP, jak i podmiotów należących do grupy kapitałowej ARP – odpisał nam Michał Florysiak z Biura Public Relations i Marketingu ARP. Florysiak zapewnił nas, że intencją Agencji jest dążenie do zachowania ciągłości zatrudnienia w Cora-Teksie. – Jednak z uwagi na złożoność procesu, na ten moment nie jest możliwe udzielenie przez ARP bardziej szczegółowych informacji – zaznaczył.

Tymczasem pod koniec ubiegłego tygodnia Cora-Tex ogłosił likwidację swojego sklepu stacjonarnego. – Zapraszamy do skorzystania z wyprzedaży zorganizowanej w związku z likwidacją sklepu.

Zapraszamy na wyprzedaż od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00!, a w soboty od 8 do 13. Pod sklepem znajduje się dogodny parking dla klientów. Niepowtarzalna okazja do MEGA WYPRZEDAŻY! LIKWIDACJA SKLEPU – sprzyja cenom. Akcja trwa do wyczerpania zapasów magazynowych – czytamy na facebooku Cora-Teksu. (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here