Urząd Pracy doceniony

Wicepremier, minister rozwoju, pracy i technologii Jarosław Gowin, wyróżnił Powiatowy Urząd Pracy w Krasnymstawie za wdrażanie Tarczy Antykryzysowej w 2020 r.

27 stycznia pracownicy urzędów pracy w całym kraju obchodzili Dzień Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia. Co roku minister właściwy do spraw pracy spotyka się podczas konferencji z przedstawicielami publicznych służb zatrudnienia wszystkich szczebli, a także z ekspertami z dziedziny rynku pracy.

W tym roku, z uwagi na pandemię, odbyła się ona w formie zdalnej. Tematem przewodnim wydarzenia był „Rynek pracy w rzeczywistości postcovidowej – perspektywa dla Polski”. Wiceminister Iwona Michałek podziękowała wszystkim pracownikom publicznych służb zatrudnienia za codzienną pracę.

– Życzę Państwu, wszystkim pracownikom publicznych służb zatrudnienia, samych sukcesów w wypełnianiu ich ważnej misji. Wiem, jak duży wysiłek trzeba włożyć, aby te wszystkie zadania zrealizować, za co wam bardzo dziękuję. Życzę dalszej satysfakcji i dziękuję za dotychczasową państwa pracę – mówiła wiceminister Michałek. Na pomoc dla przedsiębiorców PUP w Krasnymstawie w ubiegłym roku w ramach Tarczy Antykryzysowej wydał ponad 12 mln zł. (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here