Urządzą każdą imprezę!

Czeka cię ślub, komunia, chrzest czy urodziny? Marzysz, żeby impreza była wyjątkowa, a nie bardzo wiesz, jak się za to zabrać, albo po prostu brakuje ci na to czasu? Z pomocą przychodzi „Świat Imprez”! – Jesteśmy po to, aby wyjątkowe dni w życiu naszych klientów były jeszcze bardziej wyjątkowe – mówi Edyta Dziewa, szefowa firmy.

Wesele

Ci, którzy organizowali wesele, doskonale wiedzą, o ilu szczegółach trzeba pamiętać. Należy zaklepać datę w kościele, znaleźć dom weselny, wybrać menu, zadbać o dekorację kościoła, zamówić ciasto i tort, znaleźć auto, zamówić kwiaty… Wymieniać można długo.
– Gdy planowałam swoje wesele, nie było nikogo, kto mógłby profesjonalnie mi poradzić – wspomina Edyta Dziewa, szefowa firmy „Świat imprez”. – W dzień ślubu, zamiast skupić się na sobie i zjeżdżających się gościach, musiałam sprawdzać, czy na pewno wszystko jest już gotowe. Żałowałam, że nie ma kogoś, kto by mnie od tego trochę odciążył. Pomyślałam, że przydałoby się w Chełmie firma, w której przyszli państwo młodzi lub osoby organizujące okolicznościową imprezę, mogłyby liczyć na profesjonalną pomoc.
Wachlarz usług „Świata Imprez” jest bardzo szeroki. Firma zajmie się dekoracją kościoła i sali weselnej czy auta do ślubu. Zaopatrzy w ślubne zaproszenia, winietki na stół, załatwi bukiet dla panny młodej, doradzi przy wyborze sukni ślubnej, kreacji dla świadkowej czy mamy panny młodej. Służy też pomocą przy wyborze stroju dla pana młodego. Umówi fryzjera czy makijaż, udekoruje dom panny młodej. Jest też w stanie zadbać o tort weselny, ciasta czy stół wiejski, łącznie z pieczonym wiejskim chlebem czy pierogami.

Chrzest

Chrzciny są pierwszym sakramentem i bardzo ważnym wydarzeniem w każdej rodzinie. To też organizacja dużej, rodzinnej uroczystości. Rodzice nie zawsze wiedzą jak się za to zabrać.
– Dzięki powierzeniu nam organizacji uroczystości związanych z chrztem nasi klienci zyskują pewność, że będą mogli cieszyć się w pełni rodzinną atmosferą. Unikną stresów oraz problemów związanych z przygotowaniami, a ten wyjątkowy dzień stanie się czasem radości i spokoju – zapewnia E. Dziewa.

Komunia

– Wiem, że przy organizacji imprez najważniejsze są szczegóły. Jeśli chodzi o I Komunię Świętą jest ich całe mnóstwo. Poza odpowiednim strojem dla dziecka i domowników, przyjęcia komunijne wymagają wcześniejszego wysłania zaproszeń dla gości, zaplanowania całego dnia i uzgodnienia kolejności wydarzeń. Przyjęcie komunijne to odpowiednie menu, dekoracja stołu i niespodzianki dla uczestników uroczystości. Tym zajmiemy się my. A naszym klientom pozostawiamy zadbanie o odpowiedni nastrój i nadanie odpowiedniego znaczenia temu ważnemu momentowi – przekonuje szefowa „Świata imprez”.

Fotobudka

Co to jest? Przede wszystkim dobra zabawa. Jest wyposażona w profesjonalny sprzęt fotograficzny, dotykowy ekran i drukarkę. Jednym słowem wszystko w jednym, aby samemu „cyknąć” sobie wesołą fotkę podczas imprezy. Wszystko jest proste w obsłudze. Wystarczy założyć sobie jakiś śmieszny rekwizyt, uśmiechnąć się i nacisnąć enter na ekranie. Reszta robi się sama – po kilku sekundach super zdjęcie ląduje w rękach gościa.
– Czy to biznesowy event, wesele, urodziny, studniówka, czy inny bal. Fotobudka wszędzie się sprawdza – mówi Edyta Dziewa. – Ważne jest także to, że do każdej imprezy dobieramy do zdjęć inną grafikę. Jaką? O tym decyduje klient!

Kącik dla dzieci

Na życzenie klienta, np. podczas imprez, firma organizuje też kącik zabaw dla dzieci. – Ustawiamy kilka stolików i krzesełek specjalnie dla najmłodszych gości. Dajemy im kredki, flamastry i inne przybory do rysowania. Goście są zazwyczaj bardzo zadowoleni, że przez jakiś czas ich maluchy miały zajęcie – mówi szefowa firmy.

Gdzie to wszystko?

Swoją siedzibę „Świat Imprez” ma przy ul. Lwowskiej 13 („CHROBRY” I piętro). Więcej informacji znajdziemy na www.swiatimrpezchelm.pl i na ich profilu na facebooku.