Ustrzeliła medal

Aleksandra Wawron z Dragona Chełm przywiozła srebrny medal z Młodzieżowych Mistrzostw Polski w strzelectwie. Na kompleksie strzelnic WKS Śląsk Wrocław rozegrano młodzieżowe mistrzostwa Polski oraz mistrzostwa Polski juniorów w strzelectwie. Dragona Chełm reprezentowali: Aleksandra Wawron – kat. młodzieżowców oraz Maciej Nowosad w juniorach.

Aleksandra Wawron, ustanawiając sumą 613,7 punktów nowy rekord życiowy oraz uzyskując wynik wyższy od zawodniczek polskiej kadry, zdobyła srebrny medal w konkurencji karabinu sportowego 60 strzałów leżąc. W pozostałych konkurencjach Wawron była odpowiednio:
10. w karabinie sportowym trzy postawy oraz 18. w karabinie pneumatycznym. Maciej Nowosad wśród juniorów sklasyfikowany został na 16. miejscu w konkurencji karabinu dowolnego trzy postawy, 18. w karabinie pneumatycznym i 28. w karabinie dowolnym leżąc.
Tydzień wcześniej, również we Wrocławiu, na mistrzostwach Polski kobiet i mężczyzn ekipa Dragona Chełm uzyskała następujące rezultaty: Bartłomiej Rawski – 14. w karabinie dowolnym leżąc (ustanawiając nowy rekord życiowy 618,5 pkt), 18. w karabinie pneumatycznym i 22. w karabinie dowolnym trzy postawy, Mirosław Majewski – 26. w pistolecie dowolnym i 28. w pistolecie pneumatycznym, Julia Łoś – 29. w karabinie sportowym trzy postawy, 42. w karabinie pneumatycznym i 53. w karabinie sportowym leżąc. (kg)