Uwaga! Oszuści!

Zarząd Krasnostawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej ponownie przestrzega mieszkańców przed domokrążcami. Tym razem naciągacze mówią o wymianie drzwi wejściowych do mieszkań.

– Żadnego projektu zbiorowego w tym zakresie Spółdzielnia nie podejmowała – podkreśla Witold Bazan, prezes Krasnostawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. – Nie dajcie się państwo zmanipulować. Jest to kolejny sposób na wyłudzanie pieniędzy. W przypadku pojawienia się osób nieupoważnionych i podejrzanych prosimy o kontakt z komendą policji.

Nie pierwszy już raz oszuści podszywają się pod KSM. Jakiś czas temu Spółdzielnia ostrzegała przed fałszywymi konserwatorami, dokonującymi przeglądów instalacji gazowej.

– Spółdzielnia dokonuje przeglądu instalacji gazowej w mieszkaniach po uprzednim zawiadomieniu każdego z osobna poprzez informację podaną w skrzynce pocztowej oraz po wywieszeniu informacji w kolorze żółtym na tablicy ogłoszeń na klatce schodowej danego budynku. Prosimy jednocześnie żądać od konserwatora upoważnienia do prowadzenia przeglądu instalacji gazowej wydanego przez zarząd Spółdzielni – przypomina prezes Bazan. (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here