Uwaga zboczeniec!

Ktokolwiek rozpoznaje tego mężczyznę, proszony jest o kontakt z IV komisariatem przy ul. Zana 45, nr tel. tel. (81) 535 48 00 lub tel. alarmowy 112. Policja zapewnia anonimowość

Chwile grozy przeżyła kobieta, która na klatce w bloku na LSM została zaatakowana przez zboczeńca. Na szczęście udało się spłoszyć napastnika. Policjanci sporządzili jego portret pamięciowy.


Do zdarzenia doszło 5 grudnia ubiegłego roku. Kobieta zgłosiła policjantom, ze wracając do domu została zaczepiona  przed wejściem do klatki schodowej przez nieznanego mężczyznę, który wszedł za nią do bloku.

– Kiedy próbował dopuścić się wobec niej innej czynności seksualnej, pokrzywdzona odepchnęła mężczyznę. Wtedy sprawca uciekł – relacjonuje komisarz Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Z rysopisu podanego przez pokrzywdzoną wynika, że zboczeniec ubrany był w czarną kurtkę zimową, ciemne spodnie i ciemne buty, na głowie miał ciemną czapkę. Na podstawie zeznań kobiety sporządzono jego portret pamięciowy. LL

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here