Uwięził byłą dziewczynę

28-latek z gminy Niemce nie potrafił pogodzić się z rozstaniem. Zaczął prześladować byłą dziewczynę. Nękał telefonami, śledził, aż w końcu zmusił zastraszoną 22-latkę, aby pojechała z nim do domu, gdzie przebywała wbrew swojej woli.


Uwięziona kobieta została uwolniona przez policjantów, którzy dostali sygnał od rodziny. Mając dokładny adres wpadli do mieszkania podejrzanego. Mężczyzna został zaskoczony. Podczas przeszukania mundurowi odnaleźli broń gazową z amunicją, marihuanę oraz amfetaminę. Z zeznań 22-latki wynikało, iż były chłopak zaatakował ją po wyjściu z pracy. Zastraszając zmusił do tego, aby pojechała z nim do domu. Tam przebywała przez całą noc wbrew swojej woli. Rano 28-latek pozwolił kobiecie wyjść do łazienki, skąd udało jej się wysłać z komórki SMS-a do bliskich.

Prześladowca usłyszał zarzuty zmuszania do określonego zachowania, gróźb karalnych, uporczywego nękania, posiadania narkotyków oraz uszkodzenia ciała. W sobotę decyzją sądu mężczyzna trafił do tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy. Grozi mu kara do 3 lat więzienia. LL

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here