Venus odzyskuje markę

Do Galerii Venus właśnie wprowadził się Top Secret, a niebawem mają się pojawić kolejne marki

Jesienią ubiegłego roku z Galerii Venus znikły popularne odzieżowe marki. Zamknięto sklep Reserved, House i Cropp. Klienci nie kryli rozczarowana, a biuro galerii zapewniało, że wkrótce zapełni tę lukę. Tak też się stało. Od kilku tygodni w Venus działa sklep marki Top Secret. Trwają też rozmowy z kolejnymi potencjalnymi najemcami.


Na przełomie października i listopada z Galerii Venus wyniosły się sklepy: Reserved, House i Cropp. Świdniczanie nie kryli rozczarowania, bo jak wyjaśniali często to właśnie dla tych popularnych odzieżowych marek zaglądali do Venus.
– Tak jak w tej chwili starą część galerii odwiedzamy tylko dla Kika, tak za kilka dni albo tygodni nową część odwiedzać będziemy tylko dla CCC. Smutne – komentowali klienci.
Biuro galerii tłumaczyło wówczas, że sytuacja nie była zależna od zarządu. Sklepy zostały zamknięte, bo umowa pomiędzy właścicielem marek (firmą LPP), a franczyzobiorcą została rozwiązana. Zapewniano jednak, że trwają prace nad wypełnieniem luki, jaka powstała po likwidacji. Rozmowy z potencjalnymi najemcami przyniosły już pierwsze wymierne skutki. Od kilku tygodni w Venus mieści się lubiany – zwłaszcza przez panie – sklep marki Top Secret. Trwają również rozmowy związane z otwarciem kolejnych sklepów. W biurze galerii usłyszeliśmy, że pod koniec lutego ogłoszone zostanie, jakie to będą marki. (w)