Victoria zagra jeszcze w grudniu…

Piłkarze Victorii Żmudź nie zagrali ligowego meczu ani w środę 11 listopada, ani też w miniony weekend. Zarówno w Ładzie Biłgoraj, z którą podopieczni Piotra Molińskiego mieli zmierzyć się na tygodniu, jak i Huczwie Tyszowce potwierdzono u zawodników zakażenia koronawirusem. Sezon Victoria zakończy dopiero w… grudniu.


– Szykowaliśmy się do obu meczów, niestety, mamy dłuższą nieplanowaną przerwę w rozgrywkach – mówi szkoleniowiec Victorii, Piotr Moliński.

Victoria za tydzień ma zagrać z Kryształem w Werbkowicach. Mecz został zaplanowany na niedzielę 22 listopada godz. 12.00. Do rozegrania pozostaną jej dwa zaległe mecze, z Ładą Biłgoraj i Huczwą Tyszowce.

– Dostaliśmy informację z Lubelskiego Związku Piłki Nożnej, że oba spotkania mają odbyć się na początku… grudnia – mówi Piotr Moliński. – Z Ładą mamy zagrać w środę 2 grudnia, a z Huczwą w sobotę 5 grudnia. Nie wiadomo, czy te mecze dojdą jednak do skutku, bo ciężko określić, jaka będzie pogoda.

25 listopada w środę, Huczwa gra zaległy mecz z Unią Hrubieszów, a Łada z Granitem Bychawa. W weekend 28/29 bm. Łada zagra w Hrubieszowie, natomiast Huczwa ma wolne. Czemu zatem nie może rozegrać spotkania z Victorią właśnie w tym terminie? (r)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here