Voo Voo w KDK!

13 czerwca o godz. 19.00 w Krasnostawskim Domu Kultury odbędzie się koncert zespołu Voo Voo. Usłyszymy głównie utwory z najnowszej płyty grupy zatytułowanej „Za niebawem”. Bilety po 65 zł i 80 zł do nabycia na stronie www.kultura.krasnystaw.pl i w kasie KDK.

Voo Voo to jeden z najoryginalniejszych zespołów na polskiej scenie, który w swojej muzyce, ze świetnym skutkiem, łączy rock, blues jazz czy folk. Swój ostatni album „Za niebawem” (ukazał się 15 lutego) zespół nagrał w stałym składzie: Wojciech Waglewski – gitara śpiew, Mateusz Pospieszalski – saksofony, śpiew, Michał Bryndal – perkusja oraz Karim Martusewicz – gitara basowa, kontrabas.

Produkcją, wraz z Wojciechem Waglewskim, zajął się Emade – Piotr Waglewski. – Płyta to dowód na to, że Voo Voo jest nieustannie w szczytowej formie – mówi Damian Kozyrski, dyrektor KDK. – Obecni od przeszło 30 lat na scenie muzycy ponownie zaserwowali amatorom nieoczywistych brzmień i przemyślanych tekstów wspaniałą muzyczną ucztę.

Voo Voo tworzy na żywo świetne i jedyne w swoim rodzaju przedstawienia muzyczne. Grupa wiele razy występowała na „Przystanku Woodstock” i w cyklu koncertów „Męskie Granie”. Voo Voo lubi zapraszać na swoje płyty i koncerty gości. Śpiewało i grało m.in. z: Katarzyną Nosowską, Urszulą Dudziak czy siostrami Natalią i Pauliną Przybysz. Jak zapowiada Wojciech Waglewski, podczas tegorocznej trasy koncertowej także nie zabraknie niespodzianek. (kg, fot. Adam Pańczuk)

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here