W Krasnymstawie kręcili Pasję!

21 marca w Krasnymstawie gościła ekipa filmowa, która na zlecenie Telewizji Polskiej nagrywała zdjęcia do widowiska muzycznego Pasja 2021. Premiera programu odbędzie się 2 kwietnia o 20.00 w TVP 2.

W wielkopostnym widowisku, odbywającym się na terenie Lubelszczyzny, zostaną przedstawione rozważania męczeńskiej śmierci Jezusa Chrystusa, które obrazują aktualne wydarzenia, a także muzyka rockowa. – To niezwykłe połączenie pozwala na nowo odkryć sens Świąt Wielkanocnych. Zmusza także do pogłębionej refleksji nad współczesnym światem i własnym życiem – czytamy na stronie miasta Krasnystaw.

Na scenie zaprezentują się gwiazdy polskiej muzyki i laureaci „The Voice of Poland”, a wśród nich m.in. Stanisław Karpiel-Bułecka, Piotr Cugowski, Marcin Sójka, Adam Kalinowski, Jędrzej Skiba, Justyna Steczkowska, Alicja Szemplińska, Viki Gabor i Marta Gałuszewska. Gospodarzami wydarzenia są Marta Manowska i Łukasz Nowicki, a reżyserem Konrad Smuga. Część scen do Pasji kręcono na terenie Kolegium Pojezuickiego w Krasnymstawie i na krasnostawskim Rynku. (k)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here