W Krasnymstawie przywracają uśmiech

Musisz odbudować połamanego zęba, masz wadę zgryzu, wstydzisz się szeroko uśmiechnąć? Dzięki firmie Implantik, od kilku miesięcy działającej w nowej siedzibie w Krasnymstawie, możesz to zmienić.

W październiku 2017 r. pisaliśmy, że krasnostawska spółka Implantik otrzyma z Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości 2 mln zł na budowę nowoczesnego centrum stomatologicznego w Krasnymstawie.

Jej właściciel Michał Kort zapowiadał utworzenie kliniki wyposażonej w najnowocześniejsze technologie do wykonywania zabiegów implantacji, chirurgii szczękowo-twarzowej, protetyki stomatologicznej, endodoncji oraz medycyny estetycznej. I słowa dotrzymał! Od kilku miesięcy firma prężnie działa w nowej siedzibie przy ul. Gospodarczej 15 w Krasnymstawie.

– Dzięki pozyskanej technologii pacjent po zabiegu implantacji oraz protetyki stomatologicznej może wyjść od nas od razu z gotowymi zębami – mówi „Nowemu Tygodniowi” Michał Kort. – Obecnie jesteśmy właścicielami kilku urządzeń jedynych w skali kraju i Europy. Jako jedyni w Polsce posiadamy zintegrowany system do diagnostyki i leczenia zaburzeń oraz rehabilitacji stawu szczękowo-żuchwowego – dodaje. Osiągnięcia krasnostawskiej firmy już zostały dostrzeżone przez szwajcarskiego, światowego giganta z branży implantologicznej, firmę Straumann. Implantik jako jedyny w regionie uzyskał status kliniki partnerskiej oraz referencyjnego laboratorium protetycznego (jako jedna z pięciu firm w Polsce).

W Implantiku zabiegi stomatologiczne zostały wzbogacone o nieinwazyjne zabiegi endermologiczne urządzeniem LPG Alliance Lab na twarz i ciało dające efekt odmłodzenia, odchudzenia czy oczyszczenia skóry. Dzięki temu panie mogą np. pozbyć się cellulitu. – Naszą ofertę rozszerzyliśmy też o wykonywanie indywidualnych aparatów słuchowych oraz badanie słuchu. Cieszę się, że możemy zaoferować naszym pacjentom wszystko, co najlepsze w dziedzinie stomatologii, medycyny estetycznej oraz audiologii. Z przyjemnością zapraszamy do naszej kliniki – podsumowuje Michał Kort. (kg)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here