W przedwyborczych szrankach

Czworo kandydatów na najważniejszy urząd w mieście: Agata Fisz, Justyna Manasterska-Raszka, Jakub Banaszek i Dariusz Grabczuk dostało od naszej redakcji zaproszenie do udziału w organizowanej przez Nowy Tydzień przedwyborczej debacie. Cała czwórka potwierdziła swoje uczestnictwo.

„Nowy Tydzień” już miesiąc temu analizował organizację debaty przedwyborczej z udziałem kandydatów na prezydenta Chełma. Taka forma prezentacji osób ubiegających się o rządzenie miastem, możliwość przedstawienia własnego programu, a także bezpośrednia konfrontacja na argumenty zapewne ułatwi wielu wyborcom podjęcie decyzji przy urnach 21 października.

Do debaty zaprosiliśmy czworo kandydatów: Agatę Fisz z Komitetu Wyborczego „Postaw na Chełm”, Justynę Manasterską-Raszkę z KW Polskiego Stronnictwa Ludowego, Jakuba Banaszka z KW Prawa i Sprawiedliwości oraz Dariusz Grabczuka z Koalicyjnego KW Platforma. Nowoczesna Koalicja Obywatelska. Wszyscy zadeklarowali w niej udział.

Będą pytania od organizatorów, ale również każdy z kandydatów „przemagluje” swoich konkurentów. Nie zabraknie również pytań od czytelników Nowego Tygodnia – mieszkańców Chełma. I właśnie takie pytania już można kierować do naszej redakcji za pośrednictwem Facebooka. Wystarczy wejść na nasz Fan Page i wysłać pytanie konkretnemu kandydatowi. Najciekawsze zadamy podczas debaty. Więcej na jej temat napiszemy za tydzień. (s)